Sac Varil

TAPALI SAC VARİL

Tapalı Sac Variller, min. 216,5 litre kapasitesinde olup üst kapağı gövdeye kenetlidir ve üst kapakta 2” doldurma ve ¾” havalandırma tapalı sac varil tapaları mevcuttur.

Tapalı variller tehlikeli kimyasallar dahil her türlü sıvı ürünlerin taşınması ve depolanmasında rahatlıkla kullanılır.

ÇEMBERLİ SAC VARİL

Çember Kapaklı Variller minimum 213 litre kapasitesinde olup üst kapak tamamen açılabilmektedir. Üst kapak gövdeye bir çember ile tutturulur.

Çemberli variller genelde viskozitesi yüksek yarı akışkan ürünlerin ve toz ve granül halindeki katı malzemelerin taşınması ve depolanması amacıyla kullanılır

IBC TANK

IBC Tankı, tehlikeli ya da tehlikesiz hammaddelerin güvenle taşınmasında sıkça kullanılmaktadır.IBC Tankı; yüksek hacmi sebebiyle daha çok hammadde üretimi ve ticareti yapan kuruluşlar tarafından tercih edilmektedir.Depolama kapasitesi 1000 litreyi bulan IBC Tankı, çelik kafeslerinin sağladığı sağlamlık nedeniyle ithalat ve ihracat firmaları tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir.

PLASTİK VARİLLER

Plastik variller, tehlikeli sıvı kimyasalların taşınması için geliştirilmiş en üstün güvenlikli, uluslararası standart ve normlara uygun varillerdir.

Şimdi Arayınız
7 / 24 WhatsApp Bilgi